Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Nowe środki z oprocentowaniem 1% w skali roku

  • 1% w skali roku przez 2 miesiące do 200 tys. zł na Nowe Środki
  • Bezpłatne
  • Zawsze oprocentowane
  • Wewnętrzne przelewy internetowe za 0 zł do końca roku
Nota prawna
Elastyczne Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem
Bezpłatne
Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez Bankowość Internetową i Mobilną.
Zawsze oprocentowane
Środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca.
Stały dostęp
Wewnętrzne przelewy internetowe są za 0 zł do końca roku. Dzięki temu możesz zacząć oszczędzać już od pierwszej złotówki.
Swoboda wpłat i wypłat
Przelew środków możesz zrobić w każdej chwili, korzystając z bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku.

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 300 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Oferta Specjalna „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” z promocyjnym oprocentowaniem (dotyczy Nowych środków): 1% w skali roku do 200 tys. oraz 0,4% w skali roku dla nadwyżki od 200 tys. zł do 400 tys. zł dla posiadacza Elastycznego Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego, który spełni warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, w tym wpłaci Nowe środki od 03.08.2020 r. do 20.08.2020 r. oraz wyrazi Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.

Regulamin Oferty Specjalnej, Tabela Opłat i prowizji oraz Tabela oprocentowania dostępne są na getinbank.pl i w placówkach Banku. Prowadzenie Konta Osobistego i Elastycznego Konta Oszczędnościowego to prowadzenie rachunków płatniczych. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii: +48 664 919 797 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.